Apie mus

Esame vieni didžiausių gamybos bendrovių Lietuvoje ir Europoje su didžiulės rinkos žiniomis paremtomis tuo, kad bendradarbiaujame su pasaulyje pirmaujančiomis įmonėmis, žinomais prekių ženklais visame pasaulyje. Gaminame šviesą atspindinčius produktus. Plečiame ir vystome savo asortimentą, kartu su savo partneriais, siekiant patenkinti mūsų klientų poreikius ir reikalavimus.

Gamindami produktus, sutelkiame dėmesį į:

  • Ilgalaikių santykių su klientais sukūrimą
  • Atsakomybę visoje vertės grandinėje
  • Kokybės ir produktų pristatymo laiko užtikrinimą

Gamybą Lietuvoje ir didelis partnerių tinklas, leidžia mums aptarnauti klientus ne tik Europoje, bet ir kituose žemynuose. Visi mūsų produktai atitinka ir net viršija esamas tarptautines taisykles, o tai mums leidžia parinkti tinkamą kokybės ir kainos santykį.

Spauda

Visi mūsų produktai yra atspausdinami skaitmenos ar šilkografijos procesu ir grindžiant Pantone™  ir CMYK spalvų sistemą.  Nors dedame visas pastangas atkurti užsakovo spalvas kurių Jam reikia, mes negalime garantuoti tikslaus spalvų išgavimo​​.

Dėmesio! Mūsų gamybos procesas turi tam tikrų apribojimų. Todėl mes pasiliekame teisę daryti reikiamus pakeitimus, atsižvelgiant į Jūsų pateiktus šablonų neatitikimus.

Kokybė

Mes skiriame ypatingą dėmesį savo produkcijos kokybei. Visa gamyba atitinka  aukščiausius standartus nuo žaliavos iki galutinio produkto. Tai užtikrina, kad Jūs perkate tiesiogiai iš gamintojo, ir mes garantuojame aukščiausios kokybės produktus  konkurencingomis kainomis.

Pristatymas

Krovinio priėmimas yra laikomas pristatymu. Jei prekių užsakovas nepateikia pristatymo instrukcijų, mes naudosime mūsų pasirinktą būdą (krovinių vežėjas, TNT, pašto siuntas ir pan.). Nors dedame visas pastangas, kad atliktume reikalavimus pristatymo datai, tačiau dėl gamyboje nenumatytu nutikimų mes negalime garantuoti, pristatymo datos ir nesame atsakingi už užsakovui padarytą žalą. Visi praradimai transportuojant, pateikiami pristatymo tarnyboms, o visi prašymai dėl žalos atlyginimo turėtų būti pateikti vežėjo atstovui.

Grąžinimas

Pretenzijos ar skundai turi būti mums pateikti žodžiu per 48 valandas nuo prekių gavimo, o per septynias darbo dienas raštu. Gautos prekės gražinamos užsakovo siuntimo išlaidų apmokėjimu. Užsakovas negali gražinti prekių be oficialaus leidimas grįžti, kuris gali būti gautas tik iš mūsų po to, kai buvo gautas raštiškas skundas.

Dėl prekių gražinimo kreipkitės elektroniniu paštu: info@safereflector.lt